Soukromý vůz A/C

AJ / ČJ průvodce

Bez stravy

Uxmal 1 noc hotel

Misión Uxmal 

Chichén 1 noc hotel

Best Western Chichén Itzá

5. Chichen Itzá - Cancún

Odjezd z Chichen Itzá do Cancún, po cestě návštěva archeologické zóny Chichen Itzá, kde se nachází slavná Kukulkánova pyramida "Templo de Kukulkan", posvátný cenote, hřiště na pelotu, Observatoř ,,Caracol", po ukončení návštěvy cesta do Cancúnu.

Cena: 772 USD / osoba / při min 4. PAX / 940 USD min. 2 PAX

Zahrnuje:

4 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, soukromou dopravu A/C, AJ průvodce, všechny vstupy

Nezahrnuje:

stravu

zpropitné

Mérida 2 noci hotel

Los Aluxes 4* 

1. Valladolid - Ek Balam - Mérida

Odjezd z Cancúnu do Méridy, po cestě navštívíme městečko Valladolid založeno roku 1543 španělskými konkvistadory, pokračování do archeologické zóny Ek Balam, jednoho z posledních objevených mayských měst v poslední době. Po ukončení návštěvy pokračujeme do koloniálního města Mérida, které je zároveň hlavním městem Yucatánu. Ubytování a nocleh.

2. Mérida - Celestún

Odjezd z Méridy do Celestúnu, kde nasedneme do člunu a vyplujeme mezi mangrovy až na místo, kde loví potravu růžoví plameňáci, kteří se živí převážně solnou artémií, což jim dodává tak krásné, až oranžové zbarvení. Přejezd k plážím Mexického zálivu a čas ke koupání. Návrat do Méridy.

3. Mérida - Mani - Ticul - Uxmal

Odjezd z Méridy do Uxmalu, po cestě budeme míjet řadu kostelů, v Mani byly zničeny a spáleny na hranici mayské idoly, kodexy, keramika, atd. Ticul, místo, kde se zpracovává bahno na výrobu mayských replik a zároveň také místo důležité obuvnické výroby  pro celý Yucatán. Pokračování do Uxmalu, kde shlédneme show zvuku a světla. Ubytování a nocleh.

4. Uxmal - Kabah - Izamal - Chichen Itzá

Odjezd z Uxmal do Chichen Itzá, po cestě navštívíme archeologickou zónu v Uxmalu se svou úchvatnou Kouzelníkovou, Prostranstvím Jeptišek, místo, které Vás nadchne svou dekorací se zoomorfními motivy. Poté navštívíme i archeologické naleziště Kabah, kde budeme moct obdivovat zeď Boha Deště Chaaca a jeho slavný oblouk. Pokračování do Izamalu a návštěva konventu sv. Antonína z Padovy, ve kterém se nachází jedno z největších atrií na světě! Pokračování do Chichen Itzá, kde shlédneme show světla a zvuku. Ubytování a nocleh v Chichen Itzá.

Program:

Mayská Expedice 5 dní

Garantované odjezdy 3 dny dopředu

Rana Tours SAS

Cl 23 C No. 69 F 65 TO 6 Of. 402

Bogotá - Cundinamarca COLOMBIA

E-mail: gerencia@ranatours.co

Tel: (+57) 318 8891350

WhatsApp: (+52) 1 998 1605112

Skype: Rana Tours

© Rana Tours SAS I 2016 - All Rights Reserved.

Rana Tours opera bajo estricto cumplimiento del la Ley 697 de 2001 rechazando y contrarestando la explotación y el abuso sexual de niňos, niňas y adolescentes, de igual forma, ayuda a prevenir las conductas tipificadas en el artículo 19 de la misma ley, en concordancia con la resolución 3480 de 2009.