Tulum & Coba & Cenote VIP

Pravidelné odjezdy s českým průvodcem

Soukromá doprava A/C

Certifikovaný CZ průvodce

Oběd formou bufetu

Tulum & Coba & Cenote

Tento výlet nás zavede do dávné minulosti, do minulosti období španělské konkvisty a do současnosti. Dopoledne navštívíme starodávný přístav Tulum, který byl ještě obydlený Mayi v době, kdy toto území dobyli Španělé. Je to nádherné místo u Karibského moře s okouzlujícím výhledem na druhou nejdelší korálovou bariéru na světě! Poté se na chvíli zastavíme u cenote kde  se na chvíli vykoupeme v osvěžující vodě. Po obědě vstoupíme do staré Coby, toto město už bylo vybudováno několik století před našim letopočtem a bylo vylidněno až kolem 15. století. Tady si budeme moct vystoupit na nejvyšší pyramidu na Yucatánu ,,Nohoch Mul". Na závěr se pojedeme podívat do jedné z vesnic, kde žijí dnešní Mayové. Tam nám babička upeče tortilu, šaman nám udělá očistný rituál a děti nám předvedou něco z jejich folklóru.

S sebou si vezměte plavky a ručníky, pohodlnou obuv a oblečení, kšiltovky anebo klobouky a vodu.

Cena: 115 USD / osoba

 

Cena výletu zahrnuje dopravu v našem komfortním minivanu, česky mluvícího průvodce, oběd v restauraci formou švédských stolů a všechny vstupy. Min 4 osoby.

Program:

Rana Tours SAS

Cl 23 C No. 69 F 65 TO 6 Of. 402

Bogotá - Cundinamarca COLOMBIA

E-mail: gerencia@ranatours.co

Tel: (+57) 318 8891350

WhatsApp: (+52) 1 998 1605112

Skype: Rana Tours

© Rana Tours SAS I 2016 - All Rights Reserved.

Rana Tours opera bajo estricto cumplimiento del la Ley 697 de 2001 rechazando y contrarestando la explotación y el abuso sexual de niňos, niňas y adolescentes, de igual forma, ayuda a prevenir las conductas tipificadas en el artículo 19 de la misma ley, en concordancia con la resolución 3480 de 2009.