top of page

Poušť   Guajira   (4 dny)

01. DEN: RIOHACHA ~ CABO DE LA VELA ~ MANAURE ~ CABO DE LA VELA

Odjezd z Riohacha ke Cabo De La Vela,  po cestě navštívíme tato turistická místa: Manaure, solné doly de Manaure, solné hory, Uribía (hl. město kolumbijských domorodců), kaktusové háje, poušť Carrizal, pozorování stád koz a ovcí v okolí rančů, západy slunce s různobarevnými červánky od majáku Punta del Cabo, Ojo de agua. Nocleh v  Cabo De La Vela v pohodlných hamakách.

 

02. DEN: NAZARET ~ JEPIRACHI ~ BAHÍA PORTETE ~ WARREO ~ BAHÍA HONDA

Odjezd směr Nazaret a návštěva následujících míst: Větrný park Jepirachi (výroba energie z větru), vyhlídka Bahía Portete, poušť Warreo, poušť Puerto Nuevo a Portete, Desierto hluboké zátoky Bahía Honda, Nazaret. Nocleh v Nazaretu v pohodlných hamakách.

 

03. DEN: NP MAKUIRA ~ NAZARET ~ PUNTA GALLINAS

Návštěva NP Makuira (oáza v poušti), uprostřed rozlehlé pouště se tyčí pohoří Makuira s bujnou lesní vegetací, potoky, vodopády s průzračnou vodou vytvářející překrásné kontrasty, které nám příroda poskytuje. Tuto návštěvu nám umožní domorodci kmene Wayuu. Oběd v Nazaretu a následovně odjezd k Punta Gallinas. Nocleh v Punta Gallinas v pohodlných hamakách.

 

04. DEN: BAHÍA HONDITA ~ RIOHACHA ~ SANTA MARTA

Projížďka ve člunu po Bahía Hondita za sledování stěhovavých ptáků, růžových plameňáků, mangrovů. Odjezd směr Riohacha a Santa Marta.

CENA: 350 USD / OSOBA (sdílený tour)

700 USD / OSOBA (soukromý tour - min. 2 osoby)

ZAHRNUJE:

Dopravu, AJ průvodce, stravu, ubytování, občerstvení, cestovní pojištění a lékařskou asistenci.

NEZAHRNUJE:

Zpropitné, alkoholické nápoje, českého průvodce za příplatek 350 USD (rozděleno mezi počet osob)

bottom of page