top of page

Guajira  punta gallinas   (4 dny)

01. DEN: SANTA MARTA ~ RIOHACHA ~ MANAURE ~ CABO DE LA VELA

Odjezd ve 4.00 - 4:30 AM z hotelu turistickým vozem zhruba 3 hod, projíždí se Palomino a Riohacha. Typická snídaně v Palominu nebo v Riohacha, Dále pak 1,5 hod z Riohacha do Uribie, panoramatický tour po Uribia ca 20 minut až do Manaure, kde se seznámíte s procesem zpracování soli i s výkladem odborníka. Transfer přes poušť La Auyama, San Martin nebo Puerto Bolívar, (dle klimatických podmínek) až ke Cabo de la Vela. Oběd u domorodců kmene Wayuu. Návštěva cukrové homole, fakultativně 20 min pěší túra na pláž. Návštěva majáku a sledování západu slunce. Večeře  u domorodců kmene Wayuu. Nocleh v hamakách.

02. DEN: CABO DE LA VELA ~ DUNAS TAROA ~ PUNTA GALLINAS

Snídaně. Odjezd ca v 7:00 am až 8:00 am z ubytovny Wayuu. Transfer ca 3 hod v terénním voze 4×4 až k dunám de Taroa, kde se můžete vykoupat, anebo fotit. Dalších 40 minut k Punta Gallinas. Oběd a osobní volno. Projížďka zátokou Bahía Honda, Bahía Hondita, Punta Aguja až k majáku Punta Gallinas. Typická večeře a nocleh v hamakách u kmene wayuu.

03. DEN: PUNTA GALLINAS ~ BAHÍA HONDA ~ BAHÍA HONDITA ~ PUNTA GALLINAS

Typická snídaně. Projížďka ve člunu po bahía hondita za sledování stěhovavých ptáků, růžových plameňáků, mangrovů, pozorování rozmanitostí. Oběd u kmene Wayuu. Osobní volno. Večeře a nocleh v pohodlných houpacích sítích.

04. DEN: PUNTA GALLINAS ~ PUERTO BOLÍVAR ~ URIBÍA ~ RIOHACHA - SANTA MARTA:00 hod ráno, cesta ca 3 hod až do Uribía. Oběd a návrat k nábřeží v Riohacha. Osobní volno k nákupu místních výrobků. Odjezd z Riohacha ca ve 3:00 pm a návrat na hotel v Santa Marta mezi 17 a 19 hod.

CENA:  370 USD / OSOBA (sdílený tour)

VIP: 670 USD / OSOBA (min. 2 osoby)

VIP: 590 USD / OSOBA (min. 4 osoby)

ZAHRNUJE:

Dopravu, AJ průvodce, stravu, ubytování, občerstvení, cestovní pojištění a lékařskou asistenci.

NEZAHRNUJE:

Zpropitné, alkoholické nápoje, českého průvodce za příplatek 370 USD (rozděleno mezi počet osob)

bottom of page