top of page

Guajira  punta gallinas   (3 dny)

01. DEN: SANTA MARTA - RIOHACHA - MANAURE - CABO DE LA VELA

Odjezd ve 4.00 - 4:30 AM z hotelu turistickým vozem zhruba 3 hod, projíždí se Palomino a Riohacha. Typická snídaně v Palominu nebo v Riohacha, dále pak 1,5 hod z Riohacha do Uribie, panoramatický tour po Uribii ca 20 minut až do Manaure, kde se seznámíte s procesem zpracování soli i s výkladem odborníka. Transfer přes poušť La Auyama, San Martin nebo Puerto Bolívar, (dle klimatických podmínek) až ke Cabo de la Vela. Oběd u domorodců kmene Wayuu. Návštěva cukrové homole, fakultativně 20 min pěší túra na pláž. Návštěva majáku a sledování západu slunce. Večeře  u domorodců kmene Wayuu. Nocleh v hamakách.

02. DEN: CABO DE LA VELA - DUNAS DE TAROA - PUNTA GALLINAS

Snídaně. Odjezd ca v 7:00 - 8:00 AM z ubytovny Wayuu. Transfer ca 3 hod v terénním voze 4×4 až k dunám de Taroa, kde se můžete vykoupat, anebo fotit. Dalších 40 minut až k Punta Gallinas. Oběd a osobní volno. Projížďka zátokou Bahía Honda, Bahía Hondita, Punta Aguja až k majáku Punta Gallinas. Typická večeře a nocleh v hamakách u domorodců kmene Wayuu.

03. DEN: PUNTA GALLINAS - PUERTO BOLÍVAR - URIBÍA - RIOHACHA - S.TA MARTA

Snídaně. Odjezd v terénním voze 4×4 mezi 7:00 a 8:00 hod ráno, cesta ca 3 hod až do Uribía. Oběd a návrat k nábřeží v Riohacha. Osobní volno k nákupu místních výrobků. Odjezd z Riohacha ca ve 3:00 PM a návrat na hotel v Santa Marta mezi 17 a 19 hod.

CENA:  280 USD / OSOBA (sdílený tour)

VIP:  770 USD / OSOBA (soukromý tour min. 2 osoby)

VIP:  430 USD / OSOBA (soukromý tour min. 4 osoby)

ZAHRNUJE:

Dopravu, AJ průvodce, stravu, ubytování, občerstvení, cestovní pojištění a lékařskou asistenci.

NEZAHRNUJE:

Zpropitné, alkoholické nápoje, českého průvodce za příplatek 280 USD (rozděleno mezi počet osob)

bottom of page