top of page

Trek do Ztraceného Města (4 dny)

01 DEN: SANTA MARTA ~ MAMEY ~ TÁBOR I°

Tour začíná v 9:30 v Santa Marta. Nasedneme do 4x4 a pojedeme 2,5 hodiny do regionu Mamey, kde bude oběd. Pokračování do prvního táboru, v jehož okolí tečou řeky, jezírka, kaskády, které poslouží k relaxu. Po večeři nocleh v hamakách.

02 DEN: TÁBOR II° ~ TÁBOR III°

Po snídani vyrazíme pěšky přes údolí řeky Buritaca, kde uvidíme různé příbytky domorodců kmene Koguí ve vesnici Mutanshi. Půjdeme asi 7 hodin a projdeme lesem Sierra Nevady bujnou přírodou, až dorazíme k táboru 3, kde bude oběd, odpočinek a nocleh.

03 DEN: TÁBOR III° ~ ZTRACENÉ MĚSTO

Po snídani výstup do Ztraceného města po 1200 schodech, které vystavěli samotní Tayronové. Až budeme nahoře, místní průvodce nás obeznámí s podrobnostmi tohoto magického místa naplněného tajemstvím předků, vychutnáme si krásné scenérie a budeme mít dostatek času k odpočinku. Po obědě se vrátíme stejnou cestou k táboru 2, kde povečeříme a přenocujeme.

04 DEN: TÁBOR II° ~ MAMEY

Poslední den se po snídani vrátíme pěšky na místo, odkud jsme vyšli, po cestě se zastavíme u vodopádů, kde se na chvíli zchladíme v řece, v Mamey už bude připraveno auto, kterým se vrátíme do Santa Marty.

CENA: 370 USD / OSOBA (sdílený trek)

690 USD / OSOBA / (soukromý min. 2 osoby)

ZAHRNUJE:

Dopravu, vstup do archeologického místa, místního průvodce, stravu, vstup do domorodých komunit, ubytování v hamakách, stanech anebo postelích s moskytérou a přikrývkou, muly vezoucí náklad, cestovní pojištění.

NEZAHRNUJE:

Zpropitné, alkoholické nápoje, mulu na převoz osobních věcí,

českého průvodce (příplatek 370 USD - rozděleno mezi počet osob)

bottom of page